English Version
مقدمه

به وب سایت مرکز درخواست ویزای هند در تهران خوش آمدید 

اطلاعیه مهم (1):

 

هزینه های خدمات ICWF در خدمات مختلف کنسولی از تاریخ 1 سپتامبر 2017 تغییر کرده است.

نرخ های جدید با توجه به این تغییرات به شرح زیر می باشند:

 

ردیف

خدمات

نرخ (ریال)

نرخ ($)

1

ویزا و OCI Card

100.000

3$ per document

2

پاسپورت

70.000

2$ per document

3

تایید اسناد استخدامی

70.000

2$ per worker

4

تأیید اسناد دیگر و سایر موارد متفرقه خدمات کنسولی (غیر از گواهی فوت(

70.000

2$ per document

 

 

اطلاعیه مهم (2):

از تاریخ 22 ژوئن 2014، طبق دستور وزارت کشور هندوستان، همه متقاضیان بایستی فرایند ثبت اطلاعات بایومتریک خود را در مرکز ویزا هند انجام دهند.

 

 هزینه درخواست ویزا برای متقاضیان ویزای توریستی (دارای اعتبار تا یک سال)

 هزینه ویزا: 3.050.000

 هزینه خدمات ثبت اطلاعات  بایومتریک: 220.698 ریال

هزینه کل: ريال 3.380.698

 

در صورت وجود (به منظور جلوگیری از اتلاف وقت متقاضیان) خدمات تکمیل فرم برای شما قبل از حضور در مرکز این مرکز انجام می شود، لطفا این قسمت را مطالعه کنید.

 

نکته مهم: در حال حاضر متقاضیانی که برای گردشگری، کسب و کار، کنفرانس، ورود، حمل و نقل و پزشکی (فقط موارد فوری) می توانند در مراکز جدید ذکر شده در زیر تقاضای ویزای هندوستان را ثبت کنند:

شیراز: شیراز، بلوار چمران، نبش خیابان ابیوردی 2، آژانس ساراپرواز. تلفن: 07136289380

مشهد: بلوار احمدآباد، جنب بنای بنی فاطمه، هستی سفر ایرانیان. تلفن: 05138476602

اصفهان: بلوار آیینه خانه، نبش خیابان جهانگیرخان فشقایی. تلفن: 03136650200


 

قبل از سفر به هند، شهروندان ایرانی میبایستی برای ویزا اقامت موقت در هند اقدام کنند. هند سالیانه از میلیون ها مسافر و بازدید کننده خارجی استقبال می کند. گردشگران به رشد فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و اقتصادی هند کمک می کنند. کشور هند  با وجود این استقبال به طور جدی به امنیت ملی اعتقاد دارد تا از همه گردشگران به خوبی محافظت کند. طبق قوانین مهاجرت هند تمام شهروندان ایرانی به جز دارندگان ملیت هند و نپال برای ورود به خاک هند مب بایستی برای درخواست ویزای هند اقدام نمایند. مرکز ویزای هند با توجه به تخصص و تجربه خود در این امرخدمات ویزای توریستی را به گردشگران ارائه می دهد. تیم متخصص ما با دانش بالا و تجربه گسترده در خدمات کنسولی با ارائه راهنمایی و پشتیبانی ، درخواست شما برای ویزا را مدیریت و در تمامی مراحل بر آن نظارت میکنند.

 

سفارت هند،  قراردادی با شرکت کارگزار ویزا بعنوان مرکز درخواست وبزا هند در تهران منعقد کرده است. مرکز درخواست ویزا از تاریخ 15 ژوئن 2014 برای نواحی تحت پوشش سفارت هند در تهران آغاز به کار کرده است.

 

در راستای سیاست دولت هند برای گسترش گردشگرانی که از نقاط مختلف جهان از جمله ایران  مایل به بازدید از هند هستند، ارائه برنامه کاربردی کارآمد و شفاف و فراهم کردن ایجاد یک محیط امن برای  جامعه در دستور کار قرار گرفته است.

 

اعضای کارکنان مرکز درخواست ویزا هیچ تاثیری بر نتیجه درخواست ویزا ندارند. تصمیم گرفتن یا رد ویزا تنها توسط کارمندان سفارت هند در تهران انجام می شود.

 

تعهد ما برای اطمینان از صحت فرایند ما باقی مانده است. هر متقاضی ارسال مدارک جعلی یا سایر اطلاعات نادرست در حمایت از درخواست خود ممکن است اقدام سفارت هند را جلب کند.

 

برای متقاضیان

 

این سایت حاوی اطلاعات مهمی در مورد روند درخواست ویزا و جزئیات مرتبط است. لطفا قبل از اقدام مطالب را با دقت مطالعه کنید.

مرحله 1

قبل از درخواست، لطفا از روشن بودن دلیل سفر خود اطمینان حاصل کنید . به خاطر داشته باشید که هدف ما در اینجا کمک به شما در کل پروسه درخواست ویزا می باشد، اما مجاز به توصیه یا راهنمایی شما در انتخاب نوع ویزا نیستیم. از آنجاییکه ماهیت کار ما عمدتا اداری است، ما قادر اطلاع رسانی در مورد جواب ویزا و یا مدت زمان پروسه آن به شما نیستیم، زیرا این امر به طور کامل در اختیار سفارت است. برای اطلاع از جزئیات ویزاهای مختلف، ممکن است به پیوند «همه چیز درباره ویزا ها» مراجعه کنید.

مرحله 2

فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید و عکس خود را امضا کنید. شما می توانید فرم را از این وب سایت دانلود کنید.

 

مرحله 3

اطمینان حاصل کنید که عکس ها بر اساس مشخصات خواسته شده هستند.

 

مرحله 4

مدارک مورد نیاز برای نوع ویزای درخواستی را بر اساس چک لیست آماده و ضمیمه فرم درخواست نمایید. از کامل بودن مدارک خوداطمینان حاصل کنید، مدارک ناقص پذیرفته نمی شوند.

 

مرحله 5

درخواست خود را در مرکز ویزا هند در تهران همراه با هزینه های قابل پرداخت به صورت نقدی انجام دهید.

 

مرحله 6

درخواست خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید

 

مرحله 7

گذرنامه خود را از مرکز درخواست ویزا دریافت کنید.

 

لطفا قبل از مراجعه به  مرکز درخواست ویزا از مطلع بودن خود از مقررات امنیتی اطمینان حاصل کنید.